Centrum Wsparcia Biznesu

O firmie

Szukasz kompleksowych i nowoczesnych rozwiązań dla Ciebie i Twojego biznesu? Profesjonalnego i obiektywnego wsparcia doradcy? Zapraszamy do współpracy z nami. OPTI GROUP zapewnia kompleksowe rozwiazania dla małych i średnich przedsiebiorstw oraz kadry zarzadzającej.

W działalności gospodarczej duże znaczenie ma efektywne wykorzystanie nowoczesnych narzędzi, produktów i usług bankowych oraz ubezpieczeniowych. Równie ważną sprawą jest optymalizacja kosztów finansowania, ubezpieczeń oraz innych kosztów związanych z prowadzoną działalnością gospodarczą, takich jak np. koszty energii, telefonii, dostępu do internetu, obsługi prawnej i księgowej, kosztów spedycji, windykacji, ubezpieczeń itp. Nasza firma zapewni Państwu dostęp do najkorzystniejszych produktów i usług niezbędnych każdemu przedsiębiorcy.

OPTI GROUP to podmiot który zapewnia kompleksowe rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw oraz kadry zarządzającej. Jako niezależny Broker reprezentujemy klienta instytucje finansowe z sektora bankowego oraz ubezpieczeniowego. Dobieramy optymalną ofertę, procesujemy wszelką dokumentację związaną z kredytem lub inwestycją. Za nasze usługi Klient nie ponosi żadnych opłat. Zdobyte doświadczenie w instytucjach finansowych wykorzystujemy w celu wspięcia i reprezentowania interesów klienta w doborze optymalnych rozwiązań finansowych.