Centrum Wsparcia Biznesu

Oferty pracy

Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Oferujemy zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji, działanie w młodym, dynamicznym zespole oraz interesujące i pełne wyzwań stanowiska.

OPTI GROUP  to organizacja, która powstał po to, by pomagać ludziom w realizowaniu ich marzeń i pomysłów biznesowych, to wykwalifikowany i pełen inicjatywy zespół, który na co dzień tworzy niepowtarzalny klimat oparty na zasadach wzajemnego zaufania i otwartości.

Nasz sukces zawdzięczamy niestandardowym pomysłom i entuzjazmowi naszych pracowników, dlatego też dokładamy wszelkich starań by tworzyć atmosferę partnerstwa i możliwości ciągłego rozwoju.

Kogo szukamy?

Stawiamy przed naszymi pracownikami prawdziwe wyzwania, a utalentowane jednostki rozwijają się i awansują tak szybko, jak tylko pozwala im na to ich ambicja i umiejętności. Cenimy innowacyjność, zaangażowanie, umiejętność budowania relacji i nastawienie na realizację wyznaczonego celu.

Prześlij do Nas swoje CV

Aktualne poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Finansowy

Doradca finansowy

Miejsce: Toruń

Obowiązki:

  • kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta w zakresie produktów finansowych (kredyty hipoteczne, kredyty firmowe, leasing, kredyty gotówkowe)
  • budowanie własnej bazy klientów oraz umiejętność utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • identyfikowanie potrzeb finansowych klientów, przygotowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży,
  • ścisła współpraca z Partnerami Biznesowymi Firmy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. rocznego doświadczenia w sprzedaży (mile widziane produkty finansowe lub ubezpieczeniowe)
  • wykształcenia min. średniego;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;
  • ambicji do osiągania wysokich zarobków.

W zamian oferujemy:

  • możliwość zdobycia prestiżowego i dobrze płatnego zawodu;
  • konkurencyjne wynagrodzenie - podstawa + atrakcyjny system motywacyjny,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • szkolenia branżowe i sprzedażowe,
  • realny wpływ na działania firmy - możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • pełne wsparcie merytoryczne i marketingowe,
  • dla najlepszych awans na stanowiska menedżerskie,
  • możliwość rozwoju w branży nieruchomości.