Centrum Wsparcia Biznesu

Praca

OPTI GROUP  to organizacja, która powstał po to, by pomagać ludziom w realizowaniu ich marzeń i pomysłów biznesowych, to wykwalifikowany i pełen inicjatywy zespół, który na co dzień tworzy niepowtarzalny klimat oparty na zasadach wzajemnego zaufania i otwartości.

Nasz sukces zawdzięczamy niestandardowym pomysłom i entuzjazmowi naszych pracowników, dlatego też dokładamy wszelkich starań by tworzyć atmosferę partnerstwa i możliwości ciągłego rozwoju.

Kogo szukamy?

Stawiamy przed naszymi pracownikami prawdziwe wyzwania, a utalentowane jednostki rozwijają się i awansują tak szybko, jak tylko pozwala im na to ich ambicja i umiejętności. Cenimy innowacyjność, zaangażowanie, umiejętność budowania relacji i nastawienie na realizację wyznaczonego celu.

Prześlij do Nas swoje CV

Aktualne poszukujemy osoby na stanowisko Doradca Finansowy

Doradca finansowy

Miejsce: Toruń

Obowiązki:

  • kompleksowa i profesjonalna obsługa klienta w zakresie produktów finansowych (kredyty hipoteczne, kredyty firmowe, leasing, kredyty gotówkowe)
  • budowanie własnej bazy klientów oraz umiejętność utrzymywania długotrwałych relacji biznesowych,
  • identyfikowanie potrzeb finansowych klientów, przygotowanie oferty oraz finalizacja sprzedaży,
  • ścisła współpraca z Partnerami Biznesowymi Firmy.

Oczekujemy od Ciebie:

  • min. rocznego doświadczenia w sprzedaży (mile widziane produkty finansowe lub ubezpieczeniowe)
  • wykształcenia min. średniego;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • prawo jazdy kat. B;
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych;
  • ambicji do osiągania wysokich zarobków.

W zamian oferujemy:

  • możliwość zdobycia prestiżowego i dobrze płatnego zawodu;
  • konkurencyjne wynagrodzenie - podstawa + atrakcyjny system motywacyjny,
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy,
  • szkolenia branżowe i sprzedażowe,
  • realny wpływ na działania firmy - możliwość realizacji własnych pomysłów,
  • pełne wsparcie merytoryczne i marketingowe,
  • dla najlepszych awans na stanowiska menedżerskie,
  • możliwość rozwoju w branży nieruchomości.

Współpraca

Szanowni Państwo

Czy chcielibyście, aby Państwa firma otrzymywała dodatkowe dochody bez angażowania ze swojej strony poważnych nakładów?

To wcale nie jest niemożliwe! Takie jest bowiem główne założenie współpracy, którą chcielibyśmy Państwu zaproponować. Wystarczy, że poświęcicie Państwo kilka minut, żaby zapoznać się z naszą propozycją lub skontaktujcie się bezpośrednio z naszym przedstawicielem, który chętnie przybliży Państwu wszystkie szczegóły naszej oferty.

Opti Group to jedna z wiodących firm consultingowo - doradczych. Firmę tworzy zespół specjalistów odpowiedzialnych za redukcję i optymalizacje kosztów stałych. Specjaliści pomagają ograniczyć wydatki przeprowadzając audyt oparty na kompleksowej analizie między innymi:

  • kosztów finansowych,
  • kosztów energii elektrycznej,
  • kosztów telekomunikacyjnych,
  • kosztów ubezpieczeń,
  • koszty obsługi nieruchomości,
  • kosztów obsługi prawnej, księgowej.

Usługa przeprowadzonego audytu dla Klienta jest całkowicie bezpłatna. Współpracujemy z ponad 30 liczącymi się na rynku bankami i instytucjami finansowymi, w ofercie posiadany m.in. szeroki wachlarz rozwiązań finansowych dedykowanych firmom i osobom prowadzącym działalność gospodarczą – także produkty dostępne już od pierwszego dnia działalności. Główne cele proponowanej współpracy to obopólne korzyści finansowe oraz zadowolenie Państwa Klientów.

Oferujemy również doradztwo w zakresie:

  • alternatywnych źródeł finansowania inwestycji, podmiotów gospodarczych,
  • inwestowanie grupowe – nieruchomości, udziały w firmach,
  • fundusze inwestycyjne,
  • programy systematycznego oszczędzania,

Jakie jest główne założenie? Wystarczy, że będziecie Państwo nas kontaktować z osobami zainteresowanymi przeprowadzeniem audytu kosztów stałych lub zainteresowanych pozyskaniem finansowania w postaci kredytów, leasingu, faktoringu.

Od tego momentu wszelkimi formalnościami zajmie się już nasz doradca. W przypadku zawarcia umowy otrzymacie Państwo adekwatne wynagrodzenie, którego wysokość będzie określona w umowie o współpracę. Wysokość wynagrodzenia oraz szczegóły współpracy przedstawimy Państwu podczas spotkania z dedykowanym opiekunem z ramienia naszej firmy.

Gwarantujemy najwyższy poziom obsługi i profesjonalizmu. Dla nasz najważniejszy jest zadowolony Klient.